22.09.2011

Pizza místo perníku

Český koncept Forty´s Pizza vstoupil se svojí 2. franchisovou pobočkou do města perníku - Pardubic.

Po první franchisové provozovně, která byla otevřena před rokem v Hradci Králové, zamířil český koncept Forty´s Pizza do sousedního města – Pardubic. „Franchisant v Pardubicích se nám přihlásil sám na doporučení od našeho prvního partnera v Hradci Králové. Jsme rádi, že se dobré zkušenosti s naším franchisovým konceptem takto zúročují,“ vysvětluje Jakub Šlezar, jednatel společnosti Forty´s Pizza, s.r.o., která značku Forty´s Pizza provozuje.

Zdjęcie punktu systemu Fortys Pizza

Forty´s Pizza začínala před šesti lety s rozvozem pizzy po Olomouci.

Příběh konceptu

Forty´s Pizza je ryze český koncept, který vznikl v roce 2005 v Olomouci. Svoji činnost zahájil jako rozvážková služba, poté zamířil do centra města a otevřel kamennou pobočku, v níž nadále poskytuje rozvoj pizzy a také odnos s sebou. V průběhu tří let bylo zprovozněno pět firemních poboček v Prostějově, Brně, Přerově a dvě v Ostravě. V roce 2010 byl do konceptu implementován franchising a na jeho základě značka expandovala do Hradce Králové.

Až 15 franchisových provozoven

Dle slov jednatele je cílem konceptu poskytnout zkušenosti formou franchisy dalším zájemcům a stát se jedničkou v rozvozu pizzy v Česku. „Předpokládáme, že do konce tohoto roku zprovozníme ještě jednu pobočku na principu franchisingu. Dle našeho plánu, by do konce roku 2014 mělo fungovat 15 franchisových provozoven,“ dodává jednatel. Ke konceptu se mohou připojit, jak nově vznikající, tak již zavedené provozovny.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank