04.10.2011

Portál v novém kabátě

FranchisingINFO.cz se během září rozrostl o 10 nových konceptů na 90.

Jediný specializovaný portál v České republice, který denně přináší aktuality o podnikání pod jednou značkou, FranchisingINFO.cz změnil svůj design. „Stejně jako se neustále vyvíjejí trendy na internetu, rozhodli jsme se inovovat stávající vzhled portálu. Věříme, že naši čtenáři přivítají nový design portálu a ocení přehlednější členění rubrik,“ vysvětluje Lenka Nováková, ředitelka portálu FranchisingINFO.cz. Portál byl založen v roce 2008, první článek na něm byl zveřejněn 5. března téhož roku a pojednával o historii franchisingu.

business team profit

Portál FranchisingINFO.cz je mediálním partnerem České asociace franchisingu a Slovenské franchisingové asociácie a pravidelně informuje o jejich aktivitách.

V současné chvíli se na portálu prezentuje 90 franchisových konceptů působících na českém trhu, včetně zahraničních systémů, které na český trh chtějí vstoupit. „Během září se nám podařilo rozšířit portfolio podnikatelských příležitostí o dalších 10 nových konceptů. Nyní se jich prezentuje na portálu devět desítek a zájemci o podnikání ve franchisingu si tak mohou vybrat systém, ve které by chtěli podnikat, nejen podle oboru, ale také ceny a dalších kritérií,“ míní ředitelka.

Denní aktuality

Kromě denních aktualit je k dispozici každý týden Rozhovor s osobností, která je aktivně činná v oboru franchisingu či podnikání. Nejedná se pouze o franchisory a jejich zkušenosti s rozvojem franchisových sítí na českém trhu, ale také experty ze zahraniční a jiné významné osobnosti.

Můj franchising

Od letošního jara byla na portálu nově založena rubrika Můj franchising, která se věnuje skutečným příběhům franchisantů. Čtenáři se tak dočtou o důvodech přistoupení k danému systému, o začátcích v podnikání a radostech z úspěchů.

Sesterské portály

V rámci nadnárodní poradenské společnosti PROFIT system fungují kromě české verze portálu FranchisingINFO.cz, také dva zahraniční portály v Polsku Franchising.pl a na Ukrajině Franchising.ua. Na obou zahraničních trzích vycházejí časopisy o franchisingu na křídovém papíře v barevném provedení. Jak Nováková dále prozradila, v příštím roce firma uvažuje o zavedení odborného časopisu také na český trh.

Cíle portálu

Portál FranchisingINFO.cz podporuje vyhledávání franchisantů a nabízí podnikatelské příležitosti napříč mnoha obory. Cílem je podpora podnikání pod osvědčenou značkou a propagace franchisingu jako osvědčeného obchodního modelu u laické i odborné veřejnosti.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank