03.10.2011

Pizza Mizza vstoupila do ČR

Slovenský franchisový koncept otevřel 1.10. svoji 1. pobočku v pražském obchodním centru Chodov.

Právě dnes byla otevřena 1. pobočka slovenského franchisového konceptu Pizza Mizza v Česku. Stalo se tak v pražském obchodním centru Chodov. Jedná se o koncept rychlého občerstvení Pizza Mizza EXPRES, který je umístěn ve food courtu v 1. patře OC Chodov.

Pizza Mizza Chodov

V současné chvíli působí restaurace Pizza Mizza a rychlé občerstvení Pizza Mizza EXPRES na 10 místech Slovenska, z toho je osm poboček v rukách franchisantů.

„Vstup na český trh jsme plánovali dlouhodobě. Naším prvotním záměrem bylo, že otevřeme v roce 2012 restauraci v AuParku v Hradci Králové. Vše se však změnilo v momentě, kdy jsme dostali nabídku na otevření koutku s rychlým občerstvením na pražském Chodově. Vyhodnotili jsme to tak, že je to nabídka, která se nedá odmítnout,“ míní Jozef Šétaffy, franchisor konceptu. Tato pobočka se tak stala pilotním projektem, na kterém se budou učit poznávat české prostředí a nákupní zvyklosti.

Další expanze v ČR

Tím pádem se vstup konceptu na český trh urychlil a momentálně vyhodnocují ještě jednu nabídku, tentokrát se jedná o možnost pronájmu prostoru na Václavském náměstí v Praze. I tomto případě jde také o fastfoodový koncept Pizza Mizza EXPRES. „Pokud se dohodneme na rozumných podmínkách pronájmu, mohli bychom tuto provozovnu otevřít ještě tento rok. Kromě toho jednáme také se zájemcem, případným franchisantem, o možnosti otevření rychlého občerstvení v v ostravském AVIONu. Tato pobočka by byla zprovozněna příští rok,“ dodává Šétaffy.

Hledání vhodných prostor

Dle slov franchisora na Slovensku hledají vhodný prostor pro provozovnu v Košicích, kde už mají franchisanta a také na bratislavském největším sídlišti Petržalce, kde zatím není dostatečně kapacitně pokrytý rozvoz. V hlavním městě Slovenska připravují k otevření na příští rok další franchisovou pobočku.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank