05.10.2011

Polský veletrh franchisingu startuje

Rekordní počet vystavovatelů, tři dny přednášek a vystoupení odborníků.

Varšavský veletrh franchisingu představuje největší přehled nápadů k podnikání v celém Polsku. Návštěvníci si budou moci prohlédnout na 60 franchisových konceptů. Nejpočetněji zastoupen bude obor kosmetiky, včetně salonů a klinik trvalé depilace. Z nich se veletrhu zúčastní celkem 11 vystavovatelů.

Veletrh Polsko 2010

Každý rok navštíví varšavský veletrh podnikatelských příležitostí zájemci, kteří chtějí podnikat pod uznávanou značkou.

Až sedm konceptů se představí z oblasti cateringových služeb, které představují restaurace rychlého občerstvení, pizzerie či kavárny. Z oděvního průmyslu hledají partnery značky jako Top Secret, Troll Drywash, 4F, 5.10.15. nebo Coccodrillo. „Rozvoj franchisové sítě je jedním z našich prioritních cílů v této fázi podnikání. Veletrh tak pro nás představuje skvělou příležitost pro prezentaci naší značky. Těšíme se na zajímavé a plodné diskuse," dodává Przemyslaw Olewnik, prezident značky Socatots v Polsku.

Atrakcí pro letošní ročník bude rozšíření diskuzního fóra, kterému budou věnovány celkem tři dny. Diskuzních panelů se zúčastní například Piotr Kuczynski, který rozebere, zda je vhodné založit firmu během krize a Brian Smart, který vysvětlí výhody a nevýhody podnikání ve franchisingu.

Veletrh franchisingu se bude konat ve dnech 13. až 15. října 2011 v Paláci kultury a vědy ve Varšavě. Akci pořádá společnost PROFIT system. Záštitu nad veletrhem převzali Polská organizace franchisingu, Polská agentura pro podnikání a redakce TV Biznes, Bankier.pl, Franchising.pl a časopis Wlasny biznes - Franchising. Vstupné pro návštěvníky veletrhu je zdarma.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank