07.10.2011

ČAF se rozrostla

EVROPA realitní kancelář a Svět zdraví rozšířily řady řádných členů České asociace franchisingu.

K současným 34 členům České asociace franchisingu přistoupil v září český franchisový koncept EVROPA realitní kancelář a Svět zdraví. EVROPA realitní kancelář byla založena před 14 lety a nyní provozuje na 22 franchisových poboček ve všech regionech Česka. Svět zdraví je franchisovou divizí české společnosti SUNKINS a.s., jejíž činnost je založena na unikátním systému poradenství Nutriční typologie. Do konce tohoto roku plánuje zprovoznit 25. pobočku v rámci Česka i Slovenska.

EVROPA realitní kancelář chce do konce tohoto roku otevřít 30. kancelář.

Hlavním posláním České asociace franchisingu je zastupování a ochrana zájmů všech členů a vytváření podmínek pro další rozvoj podnikání právě formou franchisingu. Svou činností rozšiřuje povědomí a informovanost o franchisovém způsobu podnikání na území České republiky.

Svět zdraví působí také v metropoli východních Čech v Hradci Králové.

Česká asociace franchisingu má dnes 36 členů a současně patří k nejstarším profesním organizacím svého druhu v České republice. Jejími členy jsou jak franchisoři, či-li poskytovatelé franchisingových konceptů, tak také poradci v oblasti práva, poradenství a vyhledávání zájemců - budoucích franchisantů.

Bližší informace naleznete na webové adrese: www.czech-franchise.cz

Sdílej článek

Komentáře na fórum

1

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank