07.11.2011

Naším dlouhodobým cílem je dosáhnout 30% podílu na realitním trhu

hovoří Hanuš Němeček, Chief Operating Office, RE/MAX Česká republika v rozhovoru pro portál FranchisingINFO.cz.

Jak jste se dostal k RE/MAX?

Přes doporučení svých známých. Pracoval jsem ve službách dlouhou řadu let a s realitami jsem se setkával pouze jako prodávající a kupující. Už tehdy jsem vnímal velkou propast v úrovni služeb v realitách a jinde.

RE/MAX Nemecek

Hanuš Němeček, COO RE/MAX Česká republika.

Měl jste dřívější zkušenosti s franchisingem, případně podnikáním?

Ano, pracoval jsem pro mezinárodní hotelové řetězce, které podnikaly na bázi franchisingu nebo na bázi management kontraktu. Nejdříve jsem přínosu tohoto obchodního modelu zcela nerozuměl, ale později v praxi jsem ho velmi docenil. Zejména pak ve chvílích, kdy jsem měl možnost porovnat výkonnosti společností, které podnikaly pod jednou značkou a společností, které se rozvíjejí vlastními silami.

Jaký je Váš osobní postoj k franchisingu?

Můj postoj k franchisingu je veskrze kladný. Což ovšem neznamená, že každá společnost rozvíjená pomocí franchisingu nabízí svým partnerům skutečnou podporu, stabilitu značky a know-how.

Jaké máte s franchisingem cíle v rámci RE/MAX?

Naším dlouhodobým cílem je dosáhnout 30% podílu na českém realitním trhu a to prostřednictvím nabízených služeb a celostátní distribuci. Domnívám se, že k tomuto cíli společně s našimi stávajícími franchisanty již nyní směřujeme. V říjnu se konalo, tak jako každý rok, setkání všech majitelů kanceláří v celé České republice. Energie, kterou jsem od všech načerpal, mě utvrzuje v tom, že jdeme správným směrem a že právě s takovými partnery lze našeho cíle dosáhnout.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

1

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank