21.11.2011

Franchisa pro kuřáky, kteří chtějí přestat

Franchisová síť Končím s Fajčením® ze Slovenska míří do ČR. První pobočku plánuje otevřít v únoru v Brně.

Koncept Končím s Fajčením je založený na speciální patentové technologii, která by měla mít až 90tiprocentní úspěšnost. Její součástí je mimo jiné i bezbolestná terapie zaměřená na stimulaci ušních lalůčků kuřáka. Podle držitele franchisové licence pro český a slovenský trh Andreje Valentoviče koncept dobře funguje už ve více než třiceti zemích světa, včetně Slovenska. „Máme jednu vlastní provozovnu v Bratislavě a dvě franchisy v Košicích a Nitře. Brzy se otevřou další dvě. Už teď ale vyjednáváme s prvními českými zájemci o licenci,“ dodává Valentovič. Po Brně by měla následovat všechna další krajská města.

fajceni_pobocka

Končím s Fajčením® je mezinárodní franchisová síť, která vstoupila na trh v roce 2001 a je partnerem irské společnosti Quit Smoking International Ltd.

Koncept se hodí do města nad sto tisíc obyvatel. Jen v Praze by se podle přání Valentoviče měly otevřít dvě až tři pobočky. Počáteční investice je zhruba 30 tisíc eur, tedy kolem tři čtvrtě milionu korun. „Držitel licence získá exkluzivitu na území s počtem obyvatel minimálně 100 tisíc. Zároveň se mu dostane plné marketingové a propagační podpory,“ uvedl Valentovič.

Ještě během listopadu by se měly rozběhnout české mutace webových stránek www.koncimskourenim.cz a www.zivotbezcigarety.cz. Na nich budou uvedeny všechny podrobnosti o technologii a metodě boje proti kouření. Zároveň zde návštěvníci naleznou seznam držitelů licencí pro český trh včetně informací pro nové potenciální franchisanty.

Více informací o této franchise získáte také níže v Katalogu franchis.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank