25.11.2011

Originální pizza v kornoutu míří do ČR

Polský koncept Crazy Piramid Pizza po úspěchu na domácím trhu cílí na zahraniční. V hledáčku má i ČR.

V současnosti provozuje Crazy Piramid Pizza přes 60 poboček v Polsku. V letošním roce byly otevřeny také 4 provozovny v Irsku. Proniknout chce také na německý, ukrajinský, ruský i český trh. Majitel konceptu Wojciech Goduňski proto intenzivně hledá master franchisanta. „Poskytneme zkušenosti, know-how, školení a pomůžeme s organizací a otevřením provozovny. Samozřejmostí je maximální podpora při budování sítě v České republice,“ informuje Goduňski.

pizza_syr

Master franchisant bude mít povinnost otevřít první provozovnu o rozloze minimálně 150 m2. V ní bude i provádět školení budoucích franchisantů. Musí také zprovoznit velkoobchod s potravinami, jehož velikost by neměla být menší než 300 m2

Master franchisant bude moci zájemcům nabízet 3 různé typy provozoven. Klasickou pizzerii, kde se vedle pizzy prodávají také kebaby, bagety a originální kornoutová pizza. Druhým způsobem je otevřít si malou provozovnu, která bude zákazníkům nabízet hlavně bagety, hamburgery a zmiňovanou pizzu zabalenou v kornoutu. Poslední možností je otevřít si pizza rožek v jiné provozovně – například na benzinové pumpě nebo v kavárně.

Podle Goduňského získá master franchisant konceptu Crazy Piramid Pizza od centrály kompletní podporu, školení a dodávky potravinářských výrobků. „Počáteční investice pro získání master licence se pohybuje okolo 50 000 EUR ,“ dodává Goduňski. První restauraci bude muset otevřít sám master franchisant. Poté bude jeho úkolem získat další franchisanty a vytvořit logistickou infrastrukturu. Pizzerie Crazy Piramid Pizza se nejlépe hodí do prostoru o minimální velikosti 70 m2.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank