04.09.2008

Do asociace míří noví poradci

Poradenská společnosti PROFIT system chce vstoupit do České asociace franchisingu

Firma PROFIT system se zabývá kompletním poradenstvím pro franchisové či partnerské systémy. Orientuje se také na podporu systémů při vyhledávání potenciálních franchisantů. „Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti public relations a vztahů s médii,“ uvedl jednatel společnosti Martin Jonáš.

mc donalds_ivo lamich_caf

O přijetí za člena ČAF rozhoduje správní rada

PROFIT system: Nejen Česko

PROFIT system působí již více než deset let v sousedním Polsku, kde je největší poradenskou společností v oblasti franchisingu. Stojí mimo jiné za největším tamním franchisingovým veletrhem „Ogólnopolsky Salon Franchisingu“, který se letos uskuteční 10. a 11. října ve Varšavě. PROFIT system postupně rozšiřuje své aktivity i do ostatních zemí střední a východní Evropy.

ČAF: Sázíme na kvalitu

Zatím posledními novými členy asociace jsou Natur House, která se zabývá prodejem prostředků a poradenstvím v oblasti zdraví výživy, a firma Triton Hunters, která vyhledává manažery. Asociace má nyní 25 řádných členů, jednoho mimořádného a čtyři přidružené. „Je to zhruba dvacet procent z celkového počtu franchisových systémů u nás,“ uvedla výkonná ředitelka ČAF Hana Jurášková. Podobně jsou na tom i jiné asociace v sousedních zemích. „Počet členů chceme samozřejmě zvyšovat, ale klademe především důraz na kvalitu,“ doplnila.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank