09.09.2008

Přibudou „myčky“ na psi

Do konce roku plánuje koncept MetroDogs otevřít další dvě pobočky

Síť samoobslužných psích myček MetroDogs, která před dvěma měsíci vstoupila na český trh, plánuje do konce roku otevřít dvě další pobočky. „Vedle první pilotní provozovny v Praze-Kobylisích by mělo jít o dvě místa v regionech,“ řekl portálu FranchisingINFO.cz majitel master franchisy pro Česko Carlo Coscia.

Až osm myček v Praze

V dlouhodobém plánu firmy je rozvoj směřován do celé České republiky. „Co se týče Prahy je naše konečná představa někde kolem šesti až osmi provozoven, především mimo centrální Prahu,“ uvedl Carlo Coscia.

Licence za 100 tisíc

Licence na samoobslužný psí salón s jednou mycí vanou přijde na 100 tisíc korun. Za každou další vanu je to stejná částka. Náklady na zařízení provozovny se pak pohybují mezi 20 a 40 tisíci eur. Další odvody v podobě roayalties jsou stanoveny pevnou částkou 2000 korun měsíčně. Systém poskytuje franchisantům územní exkluzivitu.
„Vzhledem k tomu, že jde o samoobslužný systém, zájemce rozhodně nemusí být „pejskař“. Stačí, když projde naším školením a naučí se obsluhovat provozovnu. Poskytujeme i další následnou podporu,“ uvedl Carlo Coscia. Systém vznikl v Austrálii a působí také na Novém Zélandu, Anglii a Španělsku. Česko je první středoevropskou zemí.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank