15.12.2011

Pizza Mizza expanduje

Poté, co slovenský řetězec otevřel 1. pobočku v Praze na Chodově, chystá se i do jiných českých a moravských regionů.

Po pražském Chodově, kde je od 1.10 otevřené fast foodové občerstvení Pizza Mizza EXPRESS, otevře už v polovině března další provozovnu, a to v rekonstruovaném obchodním centru Avion v Ostravě. Zároveň je v plánu otevřít první českou restauraci Pizza Mizza. Stát by měla v nově rekonstruovaném pražském obchodním domě Černý Most. „Mluvíme o konci roku 2012, možná začátku 2013. Ale už nyní se připravujeme a hledáme franchisanta. Bude to velká restaurace kolem 250 m2, v níž by měla být klasická pec na dřevo, takže si zákazník pochutná na opravdu tradiční italské pizze,“ říká Jozef Šétaffy, franchisor konceptu.

pizza mizza_pizzerie_stul_zidle

Pizza Mizza vznikla v roce 2004. Od té doby provozuje 10 provozoven na Slovensku a 1 v Česku. V příštím roce řetězec otevře minimálně 1 pobočku v Bratislavě a 1 v Ostravě.

Šétaffy se netají, že by rád pronikl i do jiných měst. Podle Šétaffyho se koncept Pizza Mizza hodí především do větších měst a do obchodních center.

Podle něj je důležitá hlavně velká koncentrace lidí. „My stavíme na kvalitě, takže používáme originální italské suroviny. Proto máme vysokou nákladovost, ale zároveň kvůli konkurenci musíme držet cenou na určité míře. Z toho důvodu jsou pro nás lepší větší obraty. A ty bývají v místech, která navštěvuje mnoho lidí,“ dodává Šétaffy.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank