27.12.2011

Plán je 8 nových poboček

EVROPA realitní kancelář v současnosti provozuje 22 franchis. V příštím roce chce posílit hlavně na Moravě a Jižních Čechách.

Společnost působí na českém realitním trhu od roku 1997. Za tu dobu expandovala do většiny velkých měst v ČR, takže vedle Prahy je například v Liberci, Plzni, Brně nebo Zlíně. Postupný rozvoj pobočkové sítě je založen hlavně na principu franchisingu. Pokud vše půjde podle plánu, na konci roku 2012 bude mít EVROPA realitní kancelář už 30 franchis.

Evropa realitní kancelář  pobočka Kolín s autem a výlohou

Celková investice na rozjezd kanceláře včetně platby za licenci se pohybuje od 300.000 Kč.

Rozšiřovat počet kanceláří chce firma i přesto, že výhled na příští rok není z hlediska celkové ekonomiky eurozóny příliš optimistický. To si dobře uvědomuje i jednatel společnosti EVROPA realitní kancelář Michal Macek. „Jak firmy a podniky, tak i realitní kanceláře, které budou poskytovat kvalitní služby, se nemusí o svůj byznys bát. My zavádíme určitá opatření zaměřená na další zkvalitnění servisu a udržení si stávajících prodejních výsledků. Zejména zvyšujícím se marketingem a proškolováním makléřů se nám každý rok prodejní výsledky zlepšují bez ohledu na ekonomickou recesi,“ říká Macek.

Ryze český koncept EVROPA realitní kancelář tak zatím dokáže konkurovat silným nadnárodním realitním řetězcům, jako jsou RE/MAX, CENTURY 21 a COLDWELL BANKER. Poslední zmiňovaná kancelář má po fůzi s českou realitní sítí Union Partner stejný poboček jako EVROPA.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank