20.12.2011

1. bio burgerová franchisa brzy v Plzni

Český gastronomický koncept Angus Burger začíná budovat franchisovou síť. Vedle Plzně míří do Prahy.

Hned na začátku roku 2012 otevře Angus Burger svou první franchisovou restauraci v centru Plzně. Vedle toho se řeší lokalita pro pobočku v Praze. „Budoucí provozovatelé již půl roku hledají vhodné místo. V jednání je také společnost, která provozuje již na několika místech podobný obchod a tam by také byl prostor pro otevření několika provozů, menších i větších. Více bychom měli vědět začátkem roku,“ říká franchisor Angus Burger Václav Silovský.

Zdjęcie punktu systemu ANGUS BURGER

V roce 2012 by chtěl Angus Burger otevřít franchisové provozovny v Plzni a v Praze.

Silovský potvrzuje, že o zájemce o licenci nemá nouzi. Podle něj potenciální franchisanty oslovuje především to, že Angus Burger je česká značka se zajímavou přidanou hodnotou v podobě čerstvého bio hovězího. Zároveň podle něj hraje velkou roli fakt, že za celým konceptem stojí silný příběh. Jak se původní farma zaměřená na chování skotu plemene Angus rozrůstala až do současné podoby.

Podle Silovského se koncept hodí hlavně do kamenných prostor v lokalitách s větší frekvencí lidí. „Nebráníme se ani umístění provozovny do nákupního centra. Tam je ale většinou problém, až na výjimky, že není tak velká návštěvnost a všude je poměrně vysoký nájem,“ dodává Silovský. Provozovna Angus Burger se ale uplatní i v malých prostorech s omezeným sortimentem. Vždy záleží na dané lokalitě.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank