19.12.2011

V jednání je několik měst

První vážný zájemce o vybudování speciální estetické kliniky DepilConcept je z Ostravy. Další města budou následovat.

V současné době lze mluvit o boomu odvětví Krásy a fitness, což potvrdila i nejnovější Zpráva o českém franchisingu společnosti PROFIT System. Podle Master franchisantky portugalských konceptů BodyConcept a DepilConcept Jitky Venclíkové lidé postupně přehodnocují priority. „Člověk už nebude kupovat více aut či nemovitostí. Začíná si uvědomovat, že nejdůležitější je zdraví, tudíž i jeho prevence, péče o tělo nebo vzhled. Blížíme se již západním státům a USA, což nás velmi těší,“ říká Venclíková.

BodyConcept_interier_400

BodyConcept a DepilConcept nabízí ošetření pletí, kadeřnictví, klasické kosmetické služby, řasy, nástřiky opalování, manikúra, pedikúra, fitness posilovna, elektromasáže, endomasáže, body, depilace, a mnoho dalších.

Oba koncepty působí vedle domovského Portugalska například v Brazílii, Polsku nebo Finsku. Zatímco BodyConcept je řetezec zkrášlovacích klinik, DepilConcept je síť estetických salónů specializujících se na trvalé odstranění chloupků.

Výhodou nových zkrášlovacích konceptů podle Venclíkové je, že dnešní sofistikované přístroje nahradí lidskou sílu, pracují intenzivně, v pravidelném rytmu a krátkém čase. BodyConcept nabízí veškeré služby pod jednou střechou. Člověk si podle Venclíkové může vybrat z mnoha druhů ošetření – například fitness posilovnu, kde přístroje pracují za klienta, nebo intenzivní péči s přístrojem i asistentkou.

Podle Venclíkové právě současná doba hraje do karet franchisingu. „Nyní je lepší pracovat pod fungující a prosperující firmou, která clověku pomůže s marketingem, radami. A ne začít budovat novou firmu na zelené louce, kterou nikdo nezná,“ myslí si Venclíková. BodyConcept i DepilConcept se podle Venclíkové hodí jak do většíchch měst, tak i do menších. Vždy záleží hlavně na schopnostech franchisanta. Venclíková zároveň dodala, že se jí hlásí zájemci z měst jako Kolín, Olomouc a Znojmo.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank