28.12.2011

1.setkání franchisantů Husse

Češi jsou velkými milovníky zvířat. Na jejich jídle nešetří ani v době špatné ekonomické situace.

Švédský výrobce krmiva pro psy a kočky Husse má v ČR už 14 franchisových poboček. Jejich počet chce zvyšovat i v dalších letech. Podle Otakara Konečného, ředitele společnosti KONY trade, s.r.o., držitele master licence pro český trh se kvůli budoucímu směřování společnosti sešli na konci listopadu všichni domácí franchisanti v brněnském hotelu Atlantis. „Bylo to naše první setkání. Většina franchisantů se viděla poprvé a právě proto bylo toto setkání zajímavé a užitečné. Společně jsme řešili naši obchodní strategii pro další období,“ informoval Konečný.

Husse stánek

Počáteční investice se pohybuje od 40 do 120 tisíc Kč podle velikosti franšízové oblasti. Vedle toho se platí průběžný měsíční poplatek od 1 500 do 3 500 Kč.

Podle Konečného by ideální počet franchisantů byl do 30, který by pokryl všechna větší města v Čechách i na Moravě. Podle něj se franchisantem Husse může stát téměř každý. Není totiž důležité, jakou vystudoval školu nebo kolik má let. Nejdůležitější je být aktivním obchodníkem, který rád komunikuje přímo se zákazníkem a mít velmi dobrý vztah k problematice psů a koček.

ČR má podle Konečného solidní potenciál. Patří totiž mezi země s velkým počtem domácích zvířat, takže o kvalitní a zdravé krmivo pro psy a kočky podle něj bude zájem. A to i přes špatné ekonomické prognózy v celé Evropě. „Jestliže máte psa nebo kočku, měl byste je vždy nakrmit. Pevně věřím, že lidé budou na kvalitním a zdravém krmivu šetřit až na posledním místě,“ dodává Konečný. A tím podle něj v konečném důsledku i ušetří. Pokud své mazlíčky krmí kvalitním a zdravým krmivem mohou předejít řadě zdravotních problémů.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

1

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank