07.02.2012

Paneria chystá oslavy

Expanze českého gastronomického konceptu pokračuje. V březnu otevře 70. prodejnu.

Síť pekařství Paneria se po velkých městech v čele s Prahou zaměřuje na krajská města. Ještě v únoru by měla být otevřená prodejna v Mostu. Na polovinu března se chystá zprovoznění nové pobočky v ostravském obchodním domě Karolina. Brzy budou následovat i prodejny v Opavě, Olomouci nebo Brně. "Zájem o rozjezd franchisových poboček Paneria roste. Jen pro prvních šest měsíců letošního roku už máme podepsány smlouvy na 10 prodejen," říká Michal Freiberger, ředitel divize Food and Service českého konceptu Paneria.

paneria_prodejna_lide

Jednou z chystaných novinek jsou i změny v prodávaném sortimentu. Paneria chce rozšířit své polední menu.

Vedle rozšiřování pobočkové sítě Paneria chystá další novinky. Během dvou let chce otevřít až 100 prodejen malých rohových obchodů do 25 m2, které se svou velikostí budou hodit na autobusové zastávky nebo vlaková nádraží. Investice by se měla pohybovat kolem 30 tisíc EUR. "Díky relativně mále částce je tento připravovaný koncept vhodný jak pro naše tradiční franchisanty, tak i pro začínající menší podnikatele," dodává Freiberger.

Na českém trhu funguje mnoho gastronomických konceptů. Z tohoto pohledu má Paneria dobrou pozici. Významnou roli totiž hraje síla značky. V březnu otevře sedmdesátou prodejnu, což z firmy dělá velkého hráče na trhu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank