14.02.2012

Debata o diskusním fóru

Majitel konceptu Maxíkova jazyková školka obvinil portál FranchisingINFO.cz z poškození jeho dobrého jména. Rozhodli jsme se našim čtenářům zveřejnit veškeré informace, které doplňují celý příběh této značky.

V pondělí 13. února jsme od našich čtenářů obdrželi dopis, který jim zaslal pan Pavel Tuleškov, majitel konceptu Maxíkova jazyková školka a jesle. Pan Tuleškov se v dopise, jehož plné znění najdete zde, svěřuje s negativní zkušeností s naším portálem. Obviňuje nás z úmyslu poškodit dobré jméno jeho školky, a to na základě toho, že naše redakce i přes výzvu ke spolupráci, odmítla odstranit veškeré příspěvky z veřejného fóra, které je součástí každého z našich článků.

Dovolte tedy, abychom na vzniklou situaci reagovali. Důrazně se ohrazujeme proti tvrzení pana Tuleškova, že jsme se nějakým způsobem podíleli na případném poškození jména jeho i celé Maxíkovy jazykové školky. Posláním médií je díky svobodě slova, které naše země dosáhla v roce 1989, informovat veřejnost, a to i o negativních věcech, které k životu a byznysu bezesporu patří. Stejně tak si zakládáme na tom, že příspěvky v diskusích u článků necenzurujeme, nejsou-li však v rozporu s dobrými mravy a českým právem.

Naše redakce v současné době pracuje na článku, který se zabývá tématem Maxíkovy jazykové školky a jejímu rozvoji na bázi franchisy. Budeme se snažit přinést maximálně objektivní informace od všech zainteresovaných stran.

Do diskuzního fóra můžete nahlédnout zde:
18 školek za 6 let
První 3 franchisanti
Všechno co opravdu potřebuju znát jsem se naučil v mateřské školce
Nejvhodnější čas pro franchisu s dětmi

Barbora Štanglová
Šéfredaktorka
bstanglova@profitsystem.cz

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank