21.02.2012

Noví členové ČAF

Česká Asociace Franchisingu přivítala v únoru do svých řad síť 2 další členy - síť farmářských prodejen Český Grunt a lékáren Pharmaland.

První prodejna s názvem Český Grunt byla otevřena v roce 2010 v Praze 3. V současnosti je v provozu osm obchodů. Další budou následovat. Český Grunt je původní český koncept založený na síti kamenných farmářských prodejen se širokou nabídkou tradičních českých potravin. Ty pocházejí především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů. Součástí sortimentu jsou uzeniny a maso, čerstvé pečivo, domácí sýry a mléčné výrobky, sezónní ovoce a zelenina, med, vína, mošty a další.

prodejna, pult, regaly

Zatím poslední prodejna konceptu Český Grunt byla otevřená v lednu v Českých Budějovicích.

Druhý nový člen - síť lékáren Pharmaland - nabízí svým pacientům a zákazníkům moderní přístup k preventivní péči, který koresponduje s požadavky dnešní doby. Všechny lékárny jsou vybavené velkými samoobslužnými zónami, kde si zákazník může všechny nabízené preparáty sám prohlédnout a rozhodnout se, jakou chce velikost balení a kolik chce platit.

V každé lékárně je kvalifikovaný personál, který v případě potřeby zákazníkům odborně poradí. V tomto ohledu nemá v Česku doposud konkurenci. V současné době je na trhu zhruba sto tisíc různých druhů léků a doplňků stravy, a to v různém balení, formě podání, ceně a především kvalitě. Aby se zákazník mohl při svém výběru snáze rozhodnout, a zároveň měl v každém případě jistotu, že kupuje tu nejvyšší kvalitu s prokázaným účinkem, lékárny Pharmaland provádí přísnou selekci nabízených léčivých přípravků.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank