23.02.2012

Veletrh franchisingu za dveřmi

Už v pátek 2. března začíná na brněnském výstavišti Franchise Meeting Point, přehlídka franchisových příležitostí v České republice.

Franchise Meeting Point je organizován jako samostatná akce s bohatým doprovodným programem a širokou nabídkou dalších služeb a zboží. Tento veletrh představuje místo, kde se budou pravidelně setkávat odborníci a podnikatelé z franchisového a malého a středního podnikání se zájemci o tuto formu podnikání z řad odborné i laické veřejnosti a dále se zástupci veřejné a státní správy, specialisty a odborníky z různých profesí (marketing, daně, právo, finance) a v neposlední řadě i se zástupci medií. Hlavním cílem tohoto projektu je podpora franchisových systémů a franchisového podnikání především v Česku a na Slovensku.

veletrh_BVV

Veletrh Franchise Meeting Point se bude konat ve dnech 2. a 3. března 2012.

V České republice existuje několik set tisíc ekonomicky aktivních malých a středních podnikatelů. Tato oblast tak zaměstnává kolem 2 milionů osob, což je více než 60 % ekonomicky činného obyvatelstva na českém trhu. Veletrh chce zájemcům představit možnosti a alternativy franchisového podnikání, pomoc při řešení problémů, úspěšné příklady, nové myšlenky i nabídky.

Pořadatel akce - Veletrhy Brno (BVV) - oslovily více než 850 tisíc potenciálních návštěvníků veletrhu z ČR a Slovenska. Touto masivní marketingovou kampaní upozorňuje zájemce o franchisové podnikání na konání této významné akce a jaké výhody jim jejich návštěva veletrhu přinese. Souběžně s těmito PR a marketingovými aktivitami probíhá již několik týdnů i rozsáhlá kampaň v zahraničí, zejména v sousedních zemích.

Podle pořadatele akce je k dnešnímu dni přihlášeno více než 650 návštěvníků a cca 40 vystavovatelů. Doprovodný program bude zahrnovat více než 70 přednášek a prezentací.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank