22.03.2012

Bageterie Boulevard na Moravě

Už druhá franchisová pobočka je v provozu od čtvrtka 22. března. Restaurace je umístěna v ostravském OC Forum Nová Karolina.

Provozovna v Ostravě je v pořadí už druhá v rukou franchisanta a dvanáctá celkem v rámci sítě Bageterie Boulevard v České republice. První franchisová pobočka byla otevřena v Praze v obchodním centru Zličín. Podle výkonné ředitelky Bageterie Boulevard Jitky Remsové hledá tuzemský koncept bageterií na Moravě i další lokalitu. Firma se chce postupně rozšiřovat po celé České republice.

Bageterie Boulevard_Bagety

Bageterie Boulevard ve svých pobočkách začala představovat nové „CHEF“ menu, které rozvíjí společně se známými českými šéfkuchaři.

V novém obchodním centru Forum Nová Karolina v Ostravě otevírají pobočky i další významní hráči na českém gastronomickém trhu. Vedle McDonald´s mohou lidé navštívit například Cukrárnu Výtopnu, Fruitisimo, Oxalis, Panerii, Subway, UGO juice bar nebo chocolaterii BON BON. Všechny tyto koncepty rozšiřují svou síť za pomoci franchisingu a jsou uvedeny na našem portále v Katalogu franchis.

Český řetězec Bageterie Boulevard se postupně snaží vymezovat hlavně proti tradičním zahraničním fast foodovým restauracím. Zákazníkům se snaží zprostředkovat kvalitní kuchyni rychlého občerstvení i prostřednictvím spolupráce s renomovanými šéfkuchaři, kteří přinášejí do tohoto odvětví aktuální trendy gastronomie. „Jsme nekompromisní co se týče kvality jídla. Nesmažíme, pouze pečeme, pracujeme s převážně chlazenými ingrediencemi, máme vysokou kompetenci ve vývoji pečiva,“ vysvětluje Remsová.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank