29.02.2012

Dva noví ředitelé

Síť dietetickýh center NATURHOUSE nadále roste. I proto rozšířila svůj top management, který se bude starat o její další rozvoj.

Původně španělský koncept, který nabízí služby a produkty určené pro výživu a dietu, posiluje i v Česku. „Dospěli jsme do fáze, kdy je důležité firemní procesy svěřit dalším odborníkům. Od nového roku proto máme dva nové ředitele franchisové sítě, pro Českou republiku a Slovensko,“ vysvětluje Jan Gonda, který španělský franchisový systém přivedl před třemi roky do obou zemí.

naturhouse_usti_prodejna_zakaznice

V současné chvíli působí 40 dietetických center v Česku a sedm na Slovensku.

Na post ředitele franchisové sítě pro Českou republiku byl jmenován pan Jiří Straškrába. Jeho základním úkolem na nové pozici je podpořit a řídit fungování, růst a další rozvoj sítě. „Během tohoto roku plánujeme otevřít v Česku dalších 30 prodejen a na Slovensku nejméně deset,“ říká Straškrába.

Druhým nově jmenovaným ředitelem je Tibor Antony, který má na starosti franchisovou síť na Slovensku. Sám byl franchisantem a výživovým poradcem NATURHOUSE - v Košicích provozuje dvě pobočky. Do jeho kompetencí kromě rozvoje sítě náleží také vzdělávání dietologů. Vedle probíhající expanze se chtějí oba ředitelé zaměřit i na zachování kvality služeb a dosavadní individuální přístup k zákazníkům.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank