13.03.2012

Maminky podnikatelky

Realitní síť RE/MAX se zapojila do projektu „Maminky nebojte se podnikání, ukážeme vám, jak na to“. Podle společnosti patří maminky k těm nejúspěšnějším makléřkám.

Největší realitní síť v České republice se zhruba 130 provozovnami se rozhodla podpořit maminky v podnikání. Projekt realizuje Veselý čertík, o.s. ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků ČR pro matky na mateřské dovolené, začínající podnikatelky. Cílem projektu je dodání informací a zkušeností cílové skupině, tj. rodičům na mateřské dovolené, díky nimž budou moci začít vlastní podnikání a vylepšit své postavení na trhu práce. RE/MAX poskytuje maminkám bezplatné stáže ve svých kancelářích.

remax kancelar venku exterier

RE/MAX je čistě franchisingovou společností. Všechny její kanceláře fungují na principu franchisingu.

Projekt je určen pro maminky, které chtějí spojit obchodní nebo podnikatelský talent s péčí o děti a mají zájem učit se nové věci a mít vlastní odpovídající příjem. "Práce realitní makléřky vyžaduje určité nasazení. Na druhou stranu zázemí naší společnosti start tohoto podnikání velmi usnadňuje, třeba propracovaným systémem zaškolení a vzdělávání nebo systémem spolupráce. Především ale nová kolegyně, makléřka – maminka, není na nic sama, ale je součástí týmu, který je orientován na spolupráci a sdílení," říká Jan Svoboda, majitel RE/MAX Harmony.

Společnost RE/MAX působí na českém trhu od roku 2005. Pracuje pro ni více než 1 200 makléři, v nabídce má zhruba 15 000 nemovitostí. RE/MAX byla založena roku 1973 v americkém Denveru a dnes je leaderem na světovém trhu s nemovitostmi. Pracuje formou franchisingu. Společnost RE/MAX má 6031 kanceláří, právně a finančně nezávislých subjektů situovaných v 72 zemích světa.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank