14.03.2012

Slovenská pizza v Ostravě

Už zítra 15.3. se otevírá v ostravském OC Avion provozovna Pizza Mizza expres. První česká pobočka funguje od loňského října v Praze.

Gastronomický koncept Pizza Mizza vznikl v roce 2003 na Slovensku. První restaurace byla otevřena v roce 2004 v Bratislavě a v současné době patří mezi nejznámější a nejoblíbenější restaurace na Slovensku. V současnosti provozuje čtyři vlastní a šest franchisových poboček na Slovensku a dvě franchisové v Česku.

pizza mizza_provozovna

Pizza Mizza se chce vedle Slovenska rozšiřovat i v Česku. Hledá proto franchisanty z Čech i Moravy.

Výběr ostravského obchodního domu Avion pro druhou českou provozovnu nebyl náhodný. "I v Bratislavě máme velkou restauraci v Avionu a je to jedna z našich nejúspěšnějších poboček. Na základě dosavadaní spolupráce nám pronajímatel dal zajímavou nabídku pro Ostravu. Naše Pizza Mizza expres tam vhodně zapadla do portfólia fastfoodových značek v novém foodcourtu," vysvětluje franchisor konceptu Josef Šétaffy. Dalším plusovým bodem bylo, že tuto pobočku provozuje zkušený a úspěšný podnikatel z Ostravska.

Do konce letošního roku se už ale nejspíš žádná další česká restaurace nebo fastfood Pizza Mizza otevírat nebude. "Momentálně připravujeme k otevření několik provozoven v Bratislavě, takže není tolik času. Stále však hledáme vhodné příležitosti i v Česku. Pokud se něco zajímavého objeví, určitě toho využijeme," dodává Šétaffy.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank