19.03.2012

Pařížské Expo v plném proudu

Od 18. do 21. března probíhá v Paříži největší evropský veletrh věnovaný franchisingu. Účastní se jej bezmála 500 vystavovatelů.

Čtyřdenní veletrh Franchise Expo Paris 2012 očekává zhruba 32 tisíc potenciálních zájemců o podnikání formou franchisingu. Své koncepty na něm představují společnosti z 83 zemí světa. Podle organizátorů veletrhu je jedním z jeho hlavních cílů rozšiřovat komunitu lidí zajímajících se o tento způsob podnikání napříč všemi kontinenty i obory. Názory na trh si zde vyměňují konzultanti, poradci, právníci, bankéři nebo zástupci jednotlivých franchisingových asociací.

expo_paris_2011_lide

Veletrhu Franchise Expo Paris 2012 se účastní franchisové systémy z celkem 75 odvětví.

Veletrhu Franchise Expo Paris 2012 se každoročně účastní také mezinárodní poradenská společnost Profit system®, která je provozovatelem portálu FranchisingINFO.cz a vydavatelem nového a zároveň jediného časopisu o franchisingu na českém trhu Vlastní firma FRANCHISING, jehož první číslo vyjde na konci března 2012.

Podle seznamu přihlášených vystavovatelů se veletrhu účastní celkem 485 společností. To je více než v loňském roce, kdy se v Paříži prezentovalo 450 značek. Už tradicí se stalo, že každý rok patří jeden z pavilonů vybranému státu. Po Španělsku, Itálii, USA, zemích Blízkého Východu, Brazílii, Maroku a loňské Kanadě se letos představí Velká Británie. Její představitelé také převezmou cenu Franchise Business Award, která se každý rok uděluje té zemi, která se v daném roce nejvíce zasloužila o rozvoj franchisingu nejen doma ale také v zahraničí.

Více informací o veletrhu získáte na www.franchiseparis.com.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank