24.06.2012

Paneria členem ČAF

Česká asociace franchisingu (ČAF) přijala do svých řad dalšího nového člena. Stal se jím tuzemský gastronomický koncept Paneria.

Správní rada ČAF přijala dne 21. března 2012 nového řádného člena - společnost Eureca shops, s.r.o., která je provozovatelem konceptu Paneria v České republice. Své dvanáctileté zkušenosti v oblasti prodeje a provozovaní Panerií nyní nabízí v rámci budování franchisové sítě také partnerům. Provozovny fungují jako specializované prodejny „snack business“, tedy místa, kde je možné se občerstvit na místě nebo si produkty vzít s sebou. Lze si je rovněž objednat přes e-shop.

paneria venku praha

Paneria v současnosti hledá franchisanty jak pro stávající, tak i nově vzniklé provozovny v rámci celé České republiky.

Paneria zákazníkům nabízí například dopečené a obložené bagety, panini, čerstvé saláty i sladké koláče. Nejvíce provozoven má společnost v Praze a dalších velkých městech. V březnu otevřela už 70. pobočku, a to v novém nákupním a zábavním centru Forum Nová Karolina v Ostravě.

Velké plány má Paneria i do budoucna. Chce se nadále rozšiřovat do menších měst jak v Čechách, tak na Moravě. Během dvou let hodlá otevřít až 100 prodejen speciálních malých rohových obchodů. Zároveň firma chystá i změny v prodávaném sortimentu. Plánuje například rozšířit své polední menu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank