06.04.2012

Franchising forum 2012 za dveřmi

Již 10. ročník konference o franchisingu se uskuteční 30. května v Praze. Pořádá jej Česká asociace franchisingu.

Česká asociace franchisingu (ČAF) jako pořadatel akce očekává účast zhruba 60 účastníků z řad tuzemských odborníků, managementu významných obchodních firem i jednotlivých franchisových sítí. Na konferenci zavítají i zástupci poradenských firem, médií, jakož i malých a středních podnikatelů zajímajících se o franchising. "Cílem konference je představit novinky v oblasti franchisingového podnikání a také seznámit účastníky s aktuální situací v České republice," říká manažerka ČAF Petra Ritschelová.

ČAF workshop 2011-06-22 stoly

Konference Franchising forum 2012 se uskuteční v hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre.

Konference FRANCHISING FORUM 2012 je ale určena nejen pro management franchisových řetězců a pro management poskytovatelů poradenských a finančních služeb. Její dveře jsou také otevřeny široké veřejnosti, školám a v neposlední řadě médiím. Přednášet a diskutovat budou renomovaní odborníci z oblasti franchisingu, práva, finančních institucí, manažeři franchisových konceptů, zástupci dodavatelů zboží a služeb pro franchisové sítě a jiné obchodní řetězce, ale také poradci franchisových systémů.

Se svými zkušenostmi se s návštěvníky konference podělí zástupci franchisových konceptů z oblasti gastronomie, realit, módy, kosmetiky, zdravého životního stylu, vzdělávání a dalších. Konference začíná ráno v 8.30, v dopolední části si zájemci poslechnou přednášky a mohou se zúčastnit workshopu zaměřeného na právo ve franchisingu, v odpoledních hodinách následuje další workshop zaměřený na franchising v praxi. Celý program by měl být ukončen v 16.00.

Více informací o programu, cenách a možnostech přihlášení získáte na stránkách České asociace franchisingu www.czech-franchise.cz/franchising-forum-2012/pozvanka_ff2012.pdf/.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank