23.04.2012

Šťastný pátek třináctého

Maďarský franchising slaví. V pátek 13. dubna 2012 byl totiž oficiálně spuštěn portál Franchising.hu.

Zájemcům z řad ať už stávajících nebo začínajících podnikatelů, ale také laické veřejnosti, se v Maďarsku opět více otevřely dveře do světa franchisingu. Protože právě pro tyto lidi byl spuštěn maďarský portál o franchisingu Franchising.hu. Portál provozuje poradenská společnost PROFIT system®.

laptop

Portál Franchising.hu je určen jak pro profesionály a podnikatele, tak pro širokou veřejnost.

Maďarský portál se tak zařazuje po bok partnerských portálů propagujících franchising v Česku, v Polsku a na Ukrajině. Všem třem webovým stránkám neustále roste počet návštěvníků. Například v lednu stoupla návštěvnost českého portálu FranchisingINFO.cz na 14.500, nyní návštvnost portálu přesahuje již 15.500 uživatelů. Zvýšuje se také měsíční počet unikátních návštěvníků, těch je v současnosti na 10.500.

Již krátce po spuštění zaznamenal vyhledávač Google bezmála 100 odkazů na stránky Franchising.hu. Pro srovnání u polského portálu Franchising.pl je těchto odkazů zhruba 8.600, u ukrajinského Franchising.ua skoro 2.000 a u českého FranchisingINFO.cz 1.400 stránek. Tuto čtveřici portálů brzy doplní další. Na květen se totiž chystá spuštění rumunských stránek Franchising.info.ro.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank