18.04.2012

Novinky ze Slovenska

V Bratislavě proběhla minulý týden Valná hromada Slovenské franchisingové asociace (SFA). Do budoucnosti hledí s velkými plány a ambicemi.

Zpráva o činnosti SFA za rok 2011, Zpráva o hospodaření a Plán činnosti SFA na rok 2012 byly hlavními body výročního zasedání, které se uskutečnilo ve čtvrtek 12. dubna ve slovenské metropoli. Do představenstva asociace byli zvoleni dva noví členové - Marián Paták ze společnosti DIRECTREAL a Andrej Valentovič ze Svetu zdravia a Končím s fajčením. Představenstvo SFA se tak rozrostlo na pět členů.

sfa_valna hromada_2012

Jedním z mediálních partnerů SFA je portál FranchisingINFO.cz.

Asociace si vytyčila nové a důležité cíle, a to přispět do legislativního procesu tvorby zákonů a předpisů v oblasti podnikání za účelem zlepšení podnikatelského prostředí na Slovensku. Chce proto oslovit důležité slovenské instituce a organizace s nabídkou na spolupráci. Zároveň jim bude chtít představit vlastní návrhy na změny v zákonech.

Během diskuze se projednávaly i aktuální otázky franchisingu a podnikání na Slovensku. O problémech slovenského franchisingu se můžete dočíst zde zde. Podle člena představenstva SFA Jozefa Šétaffyho se na podporu franchisingu chystá několik akcí. "Na říjen připravujeme společnou akci s Obchodním radou Rakouského velvyslanectví v Bratislavě. Hlavním tématem bude představení rakouských firem, které mají zájem vstoupit a expandovat na slovenský trh," dodává Šétaffy.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank