03.05.2012

Na burger do franchisy

Český gastronomický koncept Angus Burger otevřel svou první franchisovou pobočku. V provozu je od začátku května v Plzni.

Společnost Angus Burger dosud provozovala čtyři vlastní pobočky - dvě v Soběsukách a dvě v Plzní. Nyní je možné v Plzni zavítat do první franchisové restaurace. Výběr lokality nebyl náhodný. "Naše první franchisová provozovna stojí na Americké třídě, což je nejfrekventovanější lokalita města. A je vhodné otevřít první pobočku právě v Plzni, kde lidé naši značku již dobře znají. Otevření plzeňské pobočky má i regionální význam, protože k připrávě burgerů používáme právě maso z tohoto regionu," vysvětluje franchisor Angus Burger Václav Silovský.

angus burger_provozovna_lide_plzen

Potřebná počáteční investice do franchisové provozovny Angus Burger se pohybuje od 2 do 5 milionů korun.

Společnost si při výrobě burgerů zakládá na bio hovězím z plemene Angus z českého ekologického chovu. Toto maso je podle Silovského čerstvé a chlazené, bez náhražek, dochucovadel a příměsí. Čerstvé jsou i použité domácí housky světlé a vícezrnné, s čerstvou zeleninou v různých kombinacích.

Firma již dříve zveřejnila svůj záměr expandovat do dalších českých měst pomocí franchisingu. V hledáčku tak kromě Plzně je dlouhodobě i Praha. Společnost ale zatím vyčkává. "O další provozovně budeme uvažovat podle zkušeností s touto první franchisovou pobočkou v Plzni. Záležet také bude na zájmu lidí o naši licenci," informuje Silovský.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank