21.05.2012

Již 80 franchisových licencí

Realitní síť CENTURY 21 expanduje. Po třech letech na trhu má otevřeno 65 kanceláří. Jen v Praze je v provozu 29 kanceláří.

CENTURY 21 stále nabízí nové příležitosti pro podnikání. V současnosti prodala již 80 franchisových licencí. Aktuálně hledá franchisanty například pro města Poděbrady, Nymburk, Čáslav, Lysá nad Labem, Kutná Hora a Český Brod. "Nemusí přitom jít o podnikatele či manažery z oblasti realit. Naši licenci si často kupují i investoři působící ve stavebnictví, ale i zcela odlišných oborech, jako je gastronomie,“ vysvětluje Aleš Mazgaj, generální ředitel CENTURY 21 Česká republika.

century 21_makleri_kancelar

V České republice pro realitní síť CENTURY 21 pracuje téměř 600 proškolených realitních makléřů.

Důležitý je podle Mazgaje také jednotný IT systém pro všechny pobočky, spolupráce jednotlivých kanceláří či marketingová a PR podpora ze strany centrály. „Je to určitě šance pro dobré manažery či podnikatele, kteří dokáží rychle pochopit a přijmout systém CENTURY 21. Každopádně reality vždy byly a budou perspektivní obchodní komoditou, a proto se stávají pro mnohé podnikatele novou investiční příležitostí a zajímavým zdrojem příjmů,“ dodává Mazgaj.

CENTURY 21 je největší světová síť realitních kanceláří, která byla založena v USA před více než 40 lety. V současné době zahrnuje přes 8 000 realitních kanceláří v 74 zemích světa. V roce 2008 vstoupila značka CENTURY 21 i na český trh a brzy se zařadila po bok největších realitních hráčů v České republice.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank