02.07.2012

Roste zájem z Moravy

Hlásí se nám franchisanti i z konkurenčních sítí, říká v Rozhovoru týdne Tomáš Kučera, jednatel realitní kanceláře ORIGINAL Reality.

Kolik máte nyní partnerů? Bylo jich 22, když jsme spolu mluvili naposledy.
Za poslední 4 měsíce jsme uzavřeli spolupráci se třemi novými partnery. V jednom případě se jedná o Prahu, poté Střední Čechy a velice rádi jsme za nového partnera v Olomouckém kraji. Stále se nám hlásí mnoho zájemců, ale naše „síto kvality“ je poměrně přísné. Zdaleka ne s každým se na spolupráci dohodneme.

tomas kucera_original reality

Důkazem úspěchu ORIGNAL Reality na trhu je podle Tomáše Kučery fakt, že partneři prodlužují stávající smlouvu i na další období.

Daří se tedy expandovat i na Moravu?
Ano, jak jsem zmínil, máme nového partnera v Olomouckém kraji. V jednání je spolupráce v okrese Přerov, ale další regiony v jednání si s dovolením ponecháme pod pokličkou.

Jak hodnotíte loňský rok?
V loňském roce se uskutečnily volby do asociační rady Asociace realitních kanceláří ČR. Bezpochyby je úspěchem to, že jsem po čtyřech letech působení v této radě získal opět důvěru a i nadále zůstávám ve vedení tohoto největšího profesního sdružení. Mým jakýmsi ministerstvem, o které se starám, je oblast PR, propagace a vzdělávání realitních makléřů. Za naši společnost jsme spokojeni s rozvojem konceptu a s množstvím franchisových partnerů. Všichni naši partneři, kterým v loňském roce končila smlouva, s námi uzavřeli spolupráci na další období. To je pro nás důkazem, že náš koncept dobře funguje.

Jaké máte plány pro letošní rok?
Plány máme rozděleny do několika směrů. Začneme spolupracovat s dalšími franchisovými partnery, ovšem plán tohoto počtu nebudeme prozrazovat. Oslovuje nás totiž nemalé množství makléřů jak z klasických českých realitních kanceláří, tak ze zahraničních franchis.

Jaké chystáte novinky?
V letošním roce se soustředíme na vzdělávání makléřů více než kdy jindy. Kolega i já nadále povedeme své kurzy a přednášky jak pro naše partnery, tak pro Asociaci realitních kanceláří ČR. Vše především se zaměřením na to, aby makléři měli více klientů, více nemovitostí v portfoliu a samozřejmě více vydělávali. Někteří makléři po našich školeních zvýší počet prodejů o více než sto procent. Prostě víme jak na to a rádi své zkušenosti předáme dále.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank