04.06.2012

Novinky u Cyklo Point

Síť cyklistických prodejen Cyklo Point nadále rozšiřuje svou franchisovou síť. Letos otevřela další dva obchody.

V polovině března otevřel Cyklo Point provozovnu v ostravském Avion Shopping Parku. Ta je největší v rámci celé sítě. S rozlohou prodejní plochy 1000 m2, kde je vystaveno více jak 200 jízdních kol, široký výběr sortimentu včetně cyklistického oblečení, přileb, cyklistické obuvi, komponentů a dalšího příslušenství, se jedná o zcela jedinečnou, dosud největší prodejnu svého druhu s unikátní testovací dráhou.

cyklo point_prodejna

Společnost Cyklo Point funguje od roku 2010. Za vznikem sítě stojí firma Merida Czech.

Necelý týden poté, 21. března, otevřel cyklistický řetězec další prodejnu, tentokrát v Jičíně. Ta je umístěna na Lidickém náměstí kousek od historického centra města, které je vstupní bránou do cyklisticky vyhledávané oblasti Českého ráje. V nově otevřené prodejně naleznou zákazníci vše potřebné pro nadcházející cyklistickou sezónu.

Vedle toho začal Cyklo Point spolupracovat s nejrozšířenější outdoorovou sítí obchodů v České republice Hudy sport. Od 21. května mohou všichni členové zákaznického klubu Cyklo Point po předložení své zákaznické karty v Hudy sportu uplatnit sedmiprocentní slevu na veškeré zboží. A funguje to i naopak. Všichni držitelé karet Hudy sport je budou moci po registraci použít v Cyklo Pointech a obdrží po předložení karty partnera desetiprocentní slevu na vše.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank