01.10.2008

Majitel Boulevard jde do Rakouska

Jednička na českém trhu baget, firma Crocodille, tak vedle franchisingu v bageteriích Boulevard stále sází na růst v samotném prodeji velkých obložených housek.

Majitel franchisového konceptu bageterií Boulevard, firma Crocodille, se vydal na svou druhou zahraniční cestu. Po Maďarsku, kde působí menších obchodů a čerpacích stanicích Conoco či Likoil, začne prodávat své bagety také v Rakousku. „Našimi hlavními partnery jsou sítě BP a Shell,“ uvedl pro MF Dnes mluvčí společnosti Petr Kavalír. Firma loni za prodej baget utržila téměř 700 milionů korun.

Koncept bageterií Boulevard míří také do regionů

Nejen na benzínkách

Bagety od „krokodýla“ jsou vedle čerpacích stanic, maloobchodů a velkých řetězců k dostání zatím ve třech pražských bageteriích Boulevard, franchisovém konceptu firmy. Koncept chce však rozšířit i do regionů. Do konce letošního roku chce podle dřívějších informací síť ještě otevřít celkem čtyři nové restaurace. Své pobočky chce bageterie budovat v centrech měst, na náměstích, pěších zónách, obchodních centrech či u stanic metra. Pro pobočky „DRIVE“ chce využít i dálnice, výpadovky či čerpací stanice.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank