04.07.2012

Služba, která na trhu chybí

Novinka v Katalogu franchis přichází z Kanady. Franchisová síť A Buyer´s Choice Home Inspections radí lidem při koupi vhodného bytu.

Kanadská franchisová síť A Buyer´s Choice Home Inspections (ABCHI) přichází do České republiky s dosud nepříliš známou službou. Podle obchodního ředitele ABCHI Home Experts Tomáše Šimona se totiž při koupi bytu, což je ve většině případů investice na celý život, spousta kupujících velmi ráda poradí s odborníkem, který je upozorní na stav dané nemovitosti. "Tato služba na trhu chybí, proto v tomto oboru vidíme velký potenciál. Ve Velké Británii dokonce bez zprávy o stavu nemovitostí neproběhne žádná realitní transakce. Lidí, kteří si kdysi sami stavěli domy a opravovali chalupy, rapidně ubývá, a tak místo zkušených známých bude mít kupující možnost využít služby profesionálů," vysvětluje Šimon.

home experts_elektrikar

Ideálním franchisantem ABCHI Home Experts je odborník v oboru. Člověk může být vystudovaný, ale není to podmínkou. Důležité je, že má mnoho zkušeností ve svém oboru.

Nová síť inspektorů nemovitostí se naplno rozjela 1. června. Od té chvíle nabízí prodej franchisových poboček ABCHI Home Experts. Aktuálně jedná s více než dvaceti potenciálními franchisanty z různých koutů České republiky. "Naším hlavním cílem je vybudovat silnou síť, kterou budou tvořit opravdoví odborníci na trhu. Nechceme nic uspěchat, proto budeme postupovat velmi obezřetně. Rádi bychom pobočkami pokryli všechna krajská a některá okresní města," dodává Šimon.

Společnost ABCHI Home Experts na základě master franchisingového vztahu reprezentuje zájmy společnosti A Buyer’s Choice Home Inspections v České republice a na Slovensku. Vytváří síť kvalifikovaných odborníků v oboru inspekce nemovitostí a pomáhá tak uzavírat realitní transakce na principech objektivity, nezávislosti, důvěryhodnosti a snížení rizika pro obě strany obchodu. Chce etablovat na českém a slovenském trhu tento obor v obdobném měřítku, jako je tomu na vyspělých realitních trzích USA a Kanady.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank