21.06.2012

Ambiciózní plány

Oděvní řetězec Okay Multibrand Shops působí na českém trhu od loňského roku. Letos chce otevřít 20 obchodů.

Síť Okay Multibrand Shops inspirována multibrandovými systémy vyvíjející se s neuvěřitelnou rychlostí ve Velké Británii se po úspěchu v Polsku snaží prorazit v České republice. Zatím zde provozuje dvě prodejny. "Síť teprve začínáme budovat. Vedle České republiky se zaměřujeme na Ukrajinu, Slovensko, Estonsko, Litvu a Lotyšsko," říká ředitel Okay Multibrand Shops Mariusz Brzyski.

okay multibrand shops_obchod_prodejna

Okay Multibrand Shops nabízí ve svých obchodech kolekce značek Diverse, Heavy Duty, Cornette, Madame nebo Autentic Style.

Plány pro Českou republiku nejsou malé. V tomto roce chtěla firma původně otevřít až 30 nových prodejen s mnoha módními značkami, ale také doplňky jako jsou razítka, hodinky nebo šperky. "Všechno je na dobré cestě. Realisticky jsme se podívali na situaci na trhu a dvacet obchodů bychom letos rádi zprovoznili," dodává Brzyski. Firma zájemcům o provozování obchodů nabízí dvě možnosti - buď formou franchisingu nebo partnerství.

Multibrandový systém Okay Multibrand Shops je založený na nápadu, zatím nepříliš běžném v České republice, jehož cílem je mít v jednom obchodě mnoho značek oděvů, obuvi, šperků, parfémů a jiných doplňků. Multibrandový systém by tak měl předčit monobrandové obchody, které nabízejí zákazníkům pouze jednu značku, a to v jediné oblasti sortimentu, například v oblečení.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank