27.06.2012

Druhé číslo magazínu v prodeji!

Od 26. června najdete na novinových stáncích druhé číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING.

Ve druhém čísle časopisu si můžete přečíst velký rozhovor s Ondřejem Bartošem, soukromým investorem, kterého česká veřejnost zná zejména jako jednoho z investorů úspěšného pořadu České televize Den D. Dále vám mimo jiné poradíme, na co si dát pozor při sestavování byznys plánu, přineseme vám informace o aktuálním tématu, kterým tzv. švarcsystém bezesporu je nebo vás seznámíme s historií značky Nike.

titulni strana

Magazín Vlastní firma FRANCHISING lze od 26. června objednat online ve vydavatelství na portálu Franchisinginfo.cz. K dostání jsou jak jednotlivé výtisky, tak i předplatné. Časopis je také možné si pořídit v síti maloobchodních prodejen Relay, Inmedio, M-Trafik a Peal.

Objednejte si předplatné on-line

Nejjednodušší způsob, jak se přihlásit k předplatnému on-line, je jeho objednání na stránce franchisinginfo.cz/vydavatelstvi. Platby lze provést převodem z účtu z jakékoli banky.

Objednávka předplatného ze zahraničí

Předplatné magazínu Vlastní firma FRANCHISING je možné si objednat i ze zahraničí. Předplatitel v tomto případě hradí náklady vzniklé v souvislosti s odesláním zásilky do zahraničí. Pro předplatitele ze Slovenska je poštovné a balné zdarma. V případě zájmu si objednejte časopis on-line na franchisinginfo.cz/vydavatelstvi.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank