25.06.2012

Lepší komfort pro zákazníky

Mezinárodní síť japonských restaurací PLANET SUSHI chystá změny. Vedle novinek v menu projde rekonstrukcí i sama provozovna.

V České republice nyní funguje jedna restaurace PLANET SUSHI, která leží na strategickém místě na pražském Andělu. O zákazníky tedy nemá nouze. Na oběd sem chodí velká část lidí pracujících v okolních kancelářích. "Většina z našich návštěvníků jsou Češi. To je důkazem, že si již zvykli chodit na jídlo vybočující z tradic české kuchyně," říká Petr Vlastník, provozní ředitel Rosinter Czech Republic, která vlastní franchisovou licenci na provoz restaurací PLANET SUSHI.

panet_sushi_provozovna

Interiér PLANET SUSHI vyniká hnědými a béžovými barvami, minimalistickou výzdobou, vůní, vystavenými vápenci a jemným osvětlením.

Společnost i přes úspěch vlastní provozovny neusíná na vavřínech a snaží se zákazníky neustále překvapovat atraktivními novinkami. "Chystáme nové menu, změny se budou týkat jak grafiky, tak obsahu. Před začátkem zimy také chceme provést menší stavební úpravy, týká se to hlavně výměny podlahy," dodává Vlastník.

V současné době je společnost ve fází hledání vhodných prostor pro vybudování druhé restaurace PLANET SUSHI v Praze. Ta by měla být prostornější než provozovna na Andělu a umístěna v dosahu turistů. Firma proto hledá prostory v centru Prahy.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank