03.07.2012

Výnosný obchod i výzva

Prodejce mobilních domů MARVEL vidí v českém trhu velký potenciál. Češi jako národ chatařů rekreační bydlení milují.

Společnost MARVEL mobilní domy nadále rozšiřuje svou pobočkovou síť. Vedle jedné vlastní provozovny v Rožnově pod Radhoštěm fungují tři franchisové pobočky v Sadové u Hradce Králové, Ostravě a Mukařově. Zhruba před týdnem, což znamená 25. června bylo otevřeno nové franchisové prodejní centrum v Jindřichově Hradci. "Sázíme spíše na kvalitu. Zprovoznění nového centra je poměrně náročné takže do konce tohoto roku otevřeme maximálně jedno centrum," říká Zdeněk Spáčil, jednatel společnosti MARVEL mobilní domy.

marvel_mobilni dum

MARVEL mobilní domy hledá další franchisové partnery v České republice ideálně v Praze, Západních, Jižních a Severních Čechách a na Slovensku.

Firma se snaží o expanzi také na slovenský trh. V současné době proto vyjednává s několika potenciálními franchisanty ze Slovenska. Zatím je ale podle Spáčila těžké odhadnout, kdy dojde k podpisu smlouvy a následnému otevření prodejny.

Typický zákazník firmy MARVEL člověk, který již oslavil čtyřicáté narozeniny a je zaměstnaný nebo živnostník řešící hlavně rekreační bydlení. "V zemi chatařů a chalupářů je to slušný potenciál pro výnosný obchod a zároveň i výzva pro další zájemce o provoz naši franchisové pobočky," dodává Spáčil.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank