26.06.2012

Na festival s Potrefenou husou

Vyšší gastronomie míří za rockery. Místo párku v rohlíku si návštěvník Rock for People může poprvé dopřát kvalitní jídlo na talíři.

Franchisová síť restaurací Potrefená husa vykročila novým revolučním směrem. Jelikož se stále zlepšujícím se hudebním programem letních festivalů stoupají také požadavky jejich návštěvníků na úroveň služeb včetně občerstvení, rozhodl se Staropramen, provozovatel Potrefené husy, postavit v areálu festivalu Rock for People jeden její provoz. Ten bude denně vydávat tři tisíce jídel.

potrefena husa

Jídlo pro Rock for People bude připravováno v Potrefené huse v pražské Hybernské ulici. Poté bude schlazené odváženo do místa festivalu v Hradci Králové.

Návštěvníci budou moci využít na míru podniku upravené prostory jednoho z hangárů letiště, které se zahrádkou před ním nabídnou více než 250 míst k sezení. V nabídce bude po celou dobu festivalu 10 jídel, mezi nimiž figurují dvě polévky, čtyři hlavní jídla, dva vegetariánské saláty, dvě bagety a jeden moučník navíc. Ceny hlavního jídla se budou pohybovat od 110 do 120 korun. Za salát zájemce zaplatí 89 korun.

„Veškeré jídlo a pití bude i ve festivalové Potrefené huse nabízeno ve kvalitě, na jakou jsou lidé z našich dnes již třiceti restaurací v Česku zvyklí. Servírováno bude na talířích a ve skle. Věřím, že tato novinka přispěje k ještě lepšímu zážitku z této prestižní hudební akce,“ dodal David Petřík, manažer značkových restaurací Staropramen Potrefená husa, který celý koncept pro festival připravil. Otevírací doba festivalové Potrefené husy bude od 11.00 do 24.00.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank