17.07.2012

Brno bude mít další Výtopnu

Originální český gastronomický koncept Výtopna se rozšiřuje. Letos by měl otevřít celkem tři nové franchisové pobočky.

I když v Brně již jedna provozovna mnoho let funguje, brzy přibude další. Na začátek srpna je totiž naplánovaný rozjezd Výtopny café. Tento nový koncept kavárny můžou zatím zájemci navštívit pouze v ostravském nákupním a zábavním centru Nová Karolina. Podle jednatele Výtopny Petra Fridricha se jedná o první kavárnu obsluhovanou modelovými vláčky v České republice.

vytopna_vlak_pivo

Síť restaurací a kaváren Výtopna zatím provozuje pobočky ve čtyřech městech - v Praze, Brně, Orlové a Ostravě.

O úspěchu konceptu Výtopna café nepochybuje. "Z dosavadních výsledků kavárny v Nové Karolině můžeme být relativně spokojení. Spíše trochu bojujeme s celkovou návštěvností tohoto ostravského centra," říká Fridrich. Nová Karolina byla otevřena letos 21. března a na definitivní závěry, jak se zde konceptu daří, je příliš brzy. Pokud vše dopadne dobře, chystá se větší expanze právě do obchodních center.

Síť restaurací Výtopna proto i nadále hledá pro svůj rozvoj franchisanty - například pro Liberec, České Budějovice nebo Prahu. Letos by se měla otevřít ještě jedna pobočka. Celkem by tak Výtopna provozovala šest poboček, z toho pět franchisových. "Nyní jednáme s polskými zájemci o náš koncept. Uvidíme, zda se dohodneme a rozjedeme Výtopnu i v zahraničí," dodává Fridrich.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank