06.08.2012

Jednání pokračují

Společnost Crazy Piramid Pizza hledá Master franchisanta pro Českou republiku. Rozšiřovat síť chce také v Rusku, na Ukrajině nebo v Irsku.

Gastronomický koncept Crazy Piramid Pizza provozuje v rodném Polsku přes 60 franchisových poboček. Po úspěchu na domácím trhu plánuje expanzi i do dalších zemí. Jednou z nich je také Česká republika. V současnosti společnost vyjednává s několika potenciálními zájemci o Master franchisu.

Crazy piramid Pizza

Master franchisant musí otevřít první provozovnu o velikosti minimálně 150 m2, která bude vzorovou provozovnou a ve které budou prováděna školení budoucích franchisantů.

Člověk, který by se chtěl stát Master franchisantem by měl podle Wojciecha Goduńskeho, majitele sítě Crazy Piramid Pizza, být zodpovědnou osobou s velkou chutí do podnikání. Neméně důležitá je rovněž znalost a orientace v oboru gastronomie. Není to ale nezbytnou podmínkou. "Náš Master franchisant může být klidně začátečník ve světě byznysu. Potřebuje ale onen zápal pro rozvíjení našeho řetězce. Vše ostatní mu zajistíme my, včetně správně nastaveného byznys plánu, prodejních technik a dalších znalostí," říká Goduński.

Vedle České republiky hodlá Crazy Piramid Pizza expandovat i na další trhy. V hledáčku má především Rusko a Ukrajinu, kde také vyjednává s potencálními Master franchisanty. "Chodí nám i nabídky od podnikatelů z Velké Británie a Irska," dodává Goduński. A právě v Irsku bude v nejbližší době otevřena další franchisová pobočka.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank