14.10.2008

„Bulvár“ pro Liberec a Pardubice

Bageterie Boulevard otevře do konce roku svá první zastoupení mimo Prahu. Prvními městy budou Liberec a Pardubice.

Ve dvou krajských městech by si na „bulvárních“ bagetách, za kterými stojí největší domácí producent velkých obložených housek firma Crocodille, měli pochutnat ještě tento rok. Nejpozději by však měly být bageterie otevřeny na začátku příštího roku. Portálu FranchisingINFO.cz to řekl manažer pro rozvoj franchisové sítě Milan Bureš.

Bageterií Boulevard by mělo ke konci roku být již sedm.

Praha není „out“

„Mimo hru“ však není ani Praha. Ke stávajícím třem provozovnám, z nichž první byla otevřena již na konci roku 2003, by měly přibýt do konce roku také dvě. První v ulici Na Poříčí a další v obchodním centru Arkády Pankrác. Do budoucna chtějí Bageterie Boulevard budovat i „DRIVE“ verzi u dálnic či výpadovek.

Jídlo táhne

Franchising v rychlém občerstvení je jedním z nejrozšířenějších. Vedle světových kolosů jako McDonald´s, KFC či Burger King se o úspěch pokoušejí i české koncepty. Například jednička na trhu s pečivem, United Bakeries provozuje síť Paneria. Společnost JPservis zase vsadila na koncept Fornetti Caffé, který se uplatňuje především na vlakových nádražích. Ze světových řetězců se v Česku rozvíjí také Subway.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank