25.09.2012

Expanze nekončí

Franchisový fitness koncept pro ženy Contours provozuje tři vlastní a 26 franchisových poboček. Velké plány má i pro příští rok.

I když již nyní je v České republice otevřeno bezmála třicet provozoven Contours s cvičením fitness určeným výhradně pro ženy s vlastní trenérkou, další budou následovat. "Příští rok bychom rádi otevřeli jednu vlastní pobočku a dalších osm franchisových ," informuje Ondřej Velc, jednatel společnosti Alfréd, která koncept Contours provozuje.

contours_cviceni

Cvičení Contours trvá 30 minut a kombinuje posilování s aerobním cvičením. Přináší vypracovaný systém péče o členky.

Koncept se hodí do všech měst nad 30 tisíc obyvatel. Možnosti růstu tak stále jsou. "Ne všechna krajská a větší okresní města jsou naší společností obsazená, například Liberec, Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Mladá Boleslav, Teplice, Děčín nebo Jablonec nad Nisou," dodává Velc.

Ve městech do 100 tisíc obyvatel je podle firemních pravidel Contours chráněné území a může zde být maximálně jedna provozovna tohoto konceptu. Vedle rozšiřování pobočkové sítě chystá společnost několik novinek pro své členky. Jedná se například o individuální tréninky – takzvané funkční cvičení na TRX, což je cvičení na závěsném systému zaměřené na posílení hlubokého stabilizačního systému.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank