17.09.2012

Česko jako evropská centrála

S inspektory nemovitostí ABCHI Home Experts se již brzy seznámí zákazníci z Prahy nebo Kladna. Další města budou následovat.

Kanadský koncept ABCHI Home Experts po nedávném vstupu na český trh začíná rychle rozšiřovat své služby. V současnosti má již podepsané smlouvy s franchisanty pro oblast Hodonína, Prahy a Kladna. A to je teprve začátek. "Situace se mění každým dnem a hodinou. Před podpisem jsou v tuto chvíli další smlouvy," informuje obchodní ředitel ABCHI Home Experts Tomáš Šimon.

home experts

Odborníci z ABCHI Home Experts se při kontrole nemovitosti zabývají například křivými podlahami, narušenou statikou nebo nekvalitně provedenou fasádou.

Zájem o relativně novou službu na domácím realitním trhu je zatím veliký. Společnost vybírá z mnoha uchazečů s cílem pokrýt všechny regiony. Ne každý zájemce o franchisovou licenci ale bude úspěšný. ABCHI Home Experts si své partnery pečlivě vybírá.

I když na trhu již nyní existuje konkurence, ABCHI Home Experts má jednu výhodu - patří do stáje velkého hráče pro USA a Kanadu. Inspektory proto školí kolegové z USA. Předávají jim zkušenosti z terénu, které vychází z již ověřené metodiky. "Prezident a generální ředitel Bill Redfern si Českou republiku nevybral jen tak náhodou. Do budoucna zde bude zřízena centrála pro Evropu, takže v tomto směru jsme přesvědčeni, že nás čeká dlouhodobý a neustálý rozvoj celého oboru inspekce nemovitostí," dodává Šimon.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank