26.09.2012

INSIA stále roste

Síť pojišťovacích a hypotečních makléřů INSIA slaví. Růst příjmů z provizí za první letošní pololetí vzrostl meziročně o 37 procent.

Dlouhodobý růst franchisové sítě INSIA potvrzuje správnost v nastavení konceptu, který garantuje svobodné prostředí a zároveň zajišťuje všem členům sítě ideální obchodní podmínky. Makléři, patřící do sítě INSIA, se mohou naplno věnovat obchodu. Administrativu a potřebné zázemí za ně totiž obstarává centrála.

Insia, interier, od cervinkova

INSIA je největší sítí pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě. V ČR provozuje bezmála 200 franchisových poboček.

INSIA přitom roste nejenom v oblasti pojišťovnictví. Za dva roky od zavedení podpory hypoték se společnost stala významným hráčem i v tomto oboru. Roční objem produkce nyní činí bezmála dvě miliardy korun. Roste také počet členů sítě. Šanci na kariéru totiž mají i makléři v menších městech.

Dynamický rozvoj sítě podporuje také vlastní speciální provozní systém YETI, který spojuje do jednoho uceleného prostředí vše, co pojišťovací a hypoteční makléři potřebují ke své práci. Systém je proto navržen jako přehledné prostředí a jeho hlavním úkolem je usnadnění a urychlení práce makléře.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank