INSIA je největší sítí pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě. V ČR provozuje bezmála 200 franchisových poboček.
Středa
26.09.2012
Síť pojišťovacích a hypotečních makléřů INSIA slaví. Růst příjmů z provizí za první letošní pololetí vzrostl meziročně o 37 procent.
 

Dlouhodobý růst franchisové sítě INSIA potvrzuje správnost v nastavení konceptu, který garantuje svobodné prostředí a zároveň zajišťuje všem členům sítě ideální obchodní podmínky. Makléři, patřící do sítě INSIA, se mohou naplno věnovat obchodu. Administrativu a potřebné zázemí za ně totiž obstarává centrála.

INSIA přitom roste nejenom v oblasti pojišťovnictví. Za dva roky od zavedení podpory hypoték se společnost stala významným hráčem i v tomto oboru. Roční objem produkce nyní činí bezmála dvě miliardy korun. Roste také počet členů sítě. Šanci na kariéru totiž mají i makléři v menších městech.

Dynamický rozvoj sítě podporuje také vlastní speciální provozní systém YETI, který spojuje do jednoho uceleného prostředí vše, co pojišťovací a hypoteční makléři potřebují ke své práci. Systém je proto navržen jako přehledné prostředí a jeho hlavním úkolem je usnadnění a urychlení práce makléře.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012