27.09.2012

Franchise Meeting Point 2013

Od 8. do 9. března 2013 se na brněnském výstavišti uskuteční druhý ročník největšího franchisového veletrhu v ČR a na Slovensku Franchise Meeting Point.

Veletrh jako je Franchise Meeting Point poskytuje prostor pro setkávání zájemců o podnikání pod cizí značkou se zástupci franchisových konceptů a odborníků na toto téma. Pro majitele franchisových systémů nabízí veletrh příležitost jak se prezentovat široké cílové skupině zájemců o vlastní podnikání a získat tak případně nové franchisové partnery. Pro provozovatele zahraničních konceptů představuje tato akce ideální možnost propagace před vstupem na český a slovenský trh. V rámci doprovodného programu pak může každý zájemce získat informace o franchisovém podnikání, vést dialog s předními odborníky na franchising. Vystvavovatelům pak umožní prezentovat svůj vlastní franchisový systém, popřípadě služby pro malé a střední podnikání v ČR a na Slovensku.

veletrh Franchise Meeting Point

Veletrh Franchise Meeting Point se bude konat ve dnech 8. a 9. března 2013 v kongresové hale E brněnského výstaviště.

Společnost Veletrhy Brno pořádá druhý ročník na základě pozitivních ohlasů mířících na adresu obnovené premiéry Franchise Meeting Point, která se konala v březnu letošního roku. Na veletrhu se letos představilo celkem 38 vystavovatelů z pěti zemí světa. Návštěvníci tak mohli poznat franchisové koncepty nejen z České republiky, ale také ze Slovenska, Polska, Litvy nebo Kypru. V roce 2013 počítá pořadatel s nárůstem počtu vystavovatelů. Cestu na brněnský veletrh si loni našlo bezmála 1800 návštěvníků.

Po celou dobu konání veletrhu je návštěvníkům přímo na výstavní ploše označené jako Arena a Forum k dispozici již zmíněný doprovodný program. Speciální prostor pro prezentaci pak nabízí sekce „Rady pro Vaše podnikání“, v rámci které se budou prezentovat a na místě bezplatně nabízet své služby poradci z oblasti práva, daní, financí, franchisingu, leasingu, investic nebo marketingu.

Více informací o veletrhu Franchise Meeting Point 2013 naleznete zde.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank