22.10.2012

Evropa již brzy na Slovensku

Síť realitních kanceláří Evropa provozuje již 26 franchisových poboček. V listopadu otevře první slovenskou provozovnu v Bratislavě.

Do konce roku 2012 může počet franchisových kanceláří Evropa ještě narůst. Není vyloučeno, že pokoří hranici 30 poboček. Již nyní totiž na podpis čeká dalších několik franchisových smluv. Vedle franchisových provozoven fungují čtyři vlastní. "Vždy jsme jasně prezentovali, že naším cílovým počtem je mít čtyřicet franchisových kanceláří. Ty mají danou územní exkluzivitu a všechny bez výjimky poskytují či budou poskytovat kompletní realitní služby na nadstandardní úrovni," říká majitel realitní kanceláře Evropa Michal Macek.

evropa

Evropa provozuje jak velké pobočky s vyšším počtem makléřů a nabídek v krajských městech, tak i menší pobočky rodinného typu, které pokrývají menší oblasti.

Vedle posilování pozice na domácím trhu dokončuje společnost v těchto dnech první slovenskou franchisovou kancelář, která bude na začátku listopadu slavnostně otevřena v Bratislavě. Pro příští rok se proto počítá vedle Bratislavy se vstupem do dalších regionů, kde v tuto chvíli probíhají výběrová řízení. Na Slovensku bude celkem 20 poboček, z čehož tři licence jsou již prodané.

Evropa realitní kancelář si rovněž pro své zákazníky připravila několik novinek. Jednou z nich je projekt Bezstarostně z exekuce. V posledních letech se totiž společnost stále častěji setkávala s případy, kdy nemovitosti zařazené do její nabídky byly zatížené exekucemi. S postupem času těchto nemovitostí přibývalo, stejně jako množství pochybných společností, které nabízely služby na řešení exekucí. "Rozhodli jsme se proto vytvořit oddělení specializující se na řešení těchto krizových životních situací. K dnešnímu dni můžeme nabídnout našim klientům širokou škálu komplexních služeb od řešení drobných exekucí výběrem vhodného přefinancování svých pohledávek u našich smluvních partnerů po rychlý prodej nemovitosti," dodává Macek.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank