08.10.2012

Úspěchu věříme

Lidé se již o své zdraví více starají, tvrdí v Rozhovoru týdne Jitka Venclíková, Master franchisantka BodyConcept a DepilConcept pro Českou a Slovenskou republiku.

Kolik máte nyní franchisových poboček?
Dne třináctého září jsme úspěšně otevřeli první pobočku DepilConcept v Ostravě. Aktuálně máme potencionální zájemce o další franchisovou provozovnu pro Znojmo, Brno, Prahu a případně Plzeň. Vše je v dnešní době závislé také na ochotě spolupráce s bankami.

jitka venclikova

Podle Jitky Venclíkové by se banky neměly bát půjčovat peníze na rozjezd franchisových provozoven.

Jak si vede Vaše první klinika v Ostravě?
Klinika je otevřená zhruba tři týdny. Během této doby jsme spustili reklamu v podobě novin, rádia, voucherů a letáčků. První klienti se již cestu do naši pobočky našli a další se hlásí. Věříme, že pokryjeme mnoho zákazníků, jelikož chceme minimálně pro první rok nechat exkluzivitu pro Ostravu na DepilConcept a tím nerozšiřovat konkurenci.

Kolik poboček byste ještě do konce tohoto roku chtěli otevřít?
Minimálně další dvě. V Brně a ve Znojmě.

Jaké jsou plány pro rok 2013?
Plány do budoucna máme veliké. Chceme pokrýt samozřejmě celou Českou a Slovenskou republiku, protože jsme Master franchisanty pro oba státy. Jediné, co nám překáží v cestě, je pouze profinancování našich budoucích franchisantů. Banky jsou neúprosné. Věříme, že se nám podaří veškerá úskalí prolomit.

Jak chcete dosáhnout toho, aby se banky nebály půjčit peníze?
Hlavně tím, že otevřeme několik poboček. Na základě úspěchu a výsledku vzniklých poboček snad skepticismus bank poleví. Chceme mít v každém městě nad dvacet až třicet tisíc obyvatel minimálně jednu kliniku DepilConcept a BodyConcept. V jiných státech se těmto konceptům daří velmi dobře. Věříme, že i v České republice a na Slovensku se konceptu bude dařit. Důležité je si uvědomit, že i lidé již přikládají větší význam svému zdraví, kráse nebo péči o tělo.

Pomalu ale jistě se blíží Vánoce. Jsou to pro Vás stejně jako pro mnoho obchodníků zlaté žně? Nebo Váš obor má jiné sezónní vrcholy?
Věříme, že ano, ale uvidíme po prvním roce fungování. Samozřejmě, že jsme zaměření jak na Vánoce, tak i na jiné svátky, jako je den sv.Valentýna, Den matek, Den otců a ostatní sváteční dny. Při nich nabízíme různé typy voucherů nebo dárků.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank