Na stěnách pobočky jsou LCD monitory a velká mapa světa se zářícími body, jež zaznamenávají, kde všude tato pojišťovna působí.
Pondělí
08.10.2012
Allianz pojišťovna se chystá k důležitému kroku. Již zítra 9.října otevře svou první pobočku na principu franchisingu v České republice.
 

Netradiční pobočku otevírá v ostravském obchodním centru Avion Allianz pojišťovna. Poprvé v České republice tam představí nový model obsluhy klientů, na který doposud nejsou lidé příliš zvyklí. Od původních poboček se liší především tím, že nejde o klasickou přepážku. Nabízí diskrétní zázemí, příjemné prostředí a design, vymykající se standardním prostorům.

Návštěvníci této pobočky i její personál spolu sedí u vyšších stolků na výškově nastavitelných židlích, a to buď naproti sobě nebo vedle sebe. Nová koncepce vychází ze známého faktu, že pojištěný člověk zvládá problémy snadněji. „Jistota v symbolech kmenů v podlaze a jejich mohutnost, pevnost a solidnost jsou příměrem bezpečné cesty ke stáří,“ vysvětluje manažer obchodních míst Allianz pojišťovny Petr Hampejs.

V ostravském Avionu tak společnost otevírá první exkluzivní obchodní místo, založené na partnerském modelu řízení. V praxi to znamená, že jeho provozovatel má od pojišťovny franchisovou licenci s exkluzivitou pro danou oblast. Allianz mu poskytuje vybavené obchodní místo, značku a zkušenosti z České republiky i z více než 70 zemí světa. Společně s provozovatelem pobočky se navíc stará také o lokální marketing. Pojišťovna počítá s tím, že po Ostravě bude podobné typy poboček otevírat i v dalších velkých, ale i středně velkých městech.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012