Franchising představuje pro UniCredit Bank optimální kombinaci mezi potřebnými investičními náklady na straně jedné a cílovým tržním podílem v počtu obchodních míst na území ČR na straně druhé.
Středa
24.10.2012
UniCredit Bank - zatím jediná banka, která v Česku provozuje franchising, brzy otevře 40. pobočku. Zákazníci ji najdou v Holešově.
 

Od jubilejního slavnostního otevření 30. franchisového obchodního místa uplynulo sotva půl roku a UniCredit Bank již pomalu připravuje další oslavu. V polovině listopadu totiž začne fungovat již 40. obchodní místo franchisového typu v Holešově. Banka se tak po dvou letech vrací do míst, kde s franchisingem začínala. První franchisové obchodní místo totiž bylo otevřené v listopadu 2010 v blízkých Otrokovicích.

Jen letos banka otevřela nebo ještě bude otevírat obchodní místa v Lovosicích, Šternberku, Kadani, Čáslavi, Přelouči, Vrchlabí, Svitavách, Poděbradech, Uherském Brodě nebo Rakovníku. "Rok 2012 je z hlediska expanze našich franchisových obchodních míst nejvýznamnější. V příštím roce plánujeme dokončit zbývající obchodní místa tak, abychom naplnili náš plán stanovený na minimální počet šedesáti pěti franchisových obchodních míst," informuje ředitel útvaru Alternativní distribuce UniCredit Bank Tomáš Drábek.

V Česku v těchto dnech otevřela první franchisové obchodní místo také pojišťovna Allianz. Podle Drábka lze jednoznačně konstatovat, že franchisový model v oblasti poskytování finančních produktů a služeb dobře funguje. "Je více než pravděpodobné, že vybrané finanční instituce budou po našem úspěšném uvedení franchisové distribuce na trh tento model rovněž aplikovat. A to bez ohledu na to, zda se jedná o banku, pojišťovnu či jinou finanční instituci," dodává Drábek.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012